O NAS

Witam Państwa na stronie Medicodent. Przychodnia powstała z pasji i zamiłowania do zawodu, specjalnie dla pacjentów chcących zadbać o swoje zdrowie. Jest to możliwe ponieważ stworzyliśmy zespół doświadczonych, współpracujących i uzupełniających się specjalistów. Rzetelna wiedza, wieloletnie doświadczenie i pasja zespołu lekarzy sprawiają, że liczba naszych pacjentów stale rośnie. Umiejętności personelu, innowacyjne metody leczenia i zaawansowane technologie pozwalają nam na przeprowadzanie wielu trudnych zabiegów.
Nasz zespół pracuje bez zbędnego pośpiechu oraz w przyjaznej atmosferze, pozwala to bez strachu poddać się zabiegom. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, zjazdach i kongresach medycznych. Efektem tego jest zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów.

Zapewniamy Państwu pełną gamę usług z zakresu stomatologii, dermatologii, medycyny estetycznej i ortopedii z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług. Zespół wykwalifikowanych pracowników dba o Państwa zdrowie i dołoży wszelkich starań, aby sprostać najwyższym wymaganiom. Dzięki nowoczesnym unitom firmy Stern Weber możemy przeprowadzić każdy rodzaj leczenia stomatologicznego. Pacjenci których leczymy oczekują estetycznych efektów, indywidualnego podejścia i troskliwej opieki. Doświadczenie naszego personelu w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny sprawiają, że Pacjent zawsze może liczyć na skuteczne leczenie oraz kompleksową opiekę medyczną.

Galeria

Turystyka medyczna

Polskie placówki medyczne stały się coraz bardziej atrakcyjne dla zagranicznych pacjentów. Wysoki poziom jakości usług medycznych, oraz ich konkurencyjne ceny w Polsce, w porównaniu do innych krajów Unii Europejskiej, spowodowały dynamiczny wzrost liczby obcokrajowców decydujących się na leczenie w naszym kraju. Standard obsługi pacjenta w Polsce ciągle rośnie, niejednokrotnie przewyższając ofertę zachodnich, dużo droższych placówek. Ponadto polscy specjaliści cieszą się coraz lepszą opinią na światowym rynku medycznym, dlatego też MEDICODENT jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów zarówno polskich jak i zagranicznych.

W bliskim położeniu międzynarodowy port lotniczy w Krakowie i Warszawie, a także liczne połączenia kolejowe i autobusowe zapewniają doskonałą komunikację z całym światem.

Położone w Naszym mieście Centrum Targowe Kielce organizujące liczne imprezy kulturalne i wystawiennicze, a także konferencje i wykłady powoduje napływ pacjentów chętnie korzystających z naszych usług medycznych.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Partnerzy

[logo-carousel id=partnerzy]